Steelbuild LT

Paslaugos

Rinkos lyderė

Projektai pagal jus

Projektuojame pastatus įvertinę ir atsižvelgdami į konkretaus kliento poreikius ir reikalavimus. Optimaliai pritaikome projektuojamo pastato geometrijas ir erdves, atsižvelgdami į reikalavimus konkrečiai reikalingai veiklai.

- 01

Projektavimas

  • Projektuojame pastatus pagal konkrečius kliento pageidavimus ir jo vystomą veiklą. Numatome laipsninės plėtros bei augimo galimybes.
  • Ruošiame statybos darbo projektus.
  • Skaičiuojame, konstruojame ir projektuojame metalo konstrukcijas.
- 02

Gamyba

Gaminame metalo konstrukcijas pagal EN1090 standartą. Mūsų motininei įmonei priklauso dvi metalo apdirbimo įmonės – Lietuvoje bei Lenkijoje, todėl užtikriname aukščiausią gaminių kokybę bei sklandų surinkimo procesą. Gaminiai projektuojami ir gaminami vienoje įmonių grupėje, taip išvengiame galimų neatitikimų tarp techninės dokumentacijos ir gaminių.

- 03

Montavimas

Atliekame pastatų montavimo / įrengimo darbus. Statome pastatus Lietuvoje bei Skandinavijos šalyse. Atliekame pamatų įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo, skardos bei daugiasluoksnės dangos įrengimo darbus.

- 04

KONSULTAVIMAS

Nežinote nuo ko pradėti savo projektą? Galime Jus pakonsultuoti nuo pradžios ir pabaigos ne tik naujų, bet ir esamų projektų planuose.